YeriniAl Paylaşımına Başla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YeriniAl Paylaşımına Başla!

PC Oyunları,Oyun Tranierları,Oyun Demoları,Program Download

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
En iyi yollayıcılar
by_eneZ (230)
Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Vote_lcapSamsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Voting_barSamsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Vote_rcap 
Ali Furkan (171)
Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Vote_lcapSamsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Voting_barSamsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Vote_rcap 
by_oki (162)
By_MeLiH (157)
İsa (157)
fb.sertaç (36)
abduh99 (8)
N-FâdêR (5)
FireBull (4)
Kocanberk (3)

Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla

2 posters
YazarMesaj
Ali Furkan
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Ali Furkan

Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Empty
MesajKonu: Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla   Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla EmptyPerş. Haz. 11, 2009 9:29 pm

tüm samsunglarin epromlarini resetlemek icin bu kodu kullanabilirsiniz

*2767*2878#

samsung kapaklı modellerde bi çoğumuz karşılaşmıştır ekran kayma kamera çalışmama v.b.. arızaları ufak ayrıntılar harici geneli filmden yapar.

samsungların lck kontrast ayarı

*#9998*377#

veya direk reset

*2767*2878# not:cihaz fabrika yarlarına döner

samsung tuş sorunlarında ilk bakmamız gerekn yer yan tuşlar bazen takılı kaldığında tüm tuşar çalışmaz arıza zanneder her tarafını kurcalarız buraya dikkat...

bazı samsungların donma arızalarında mic(mikrofon)dan çıkabildiğini duymuştum fakat 1 arıza harici pek rastlamadım.

mic çıkarılıyor deneniyor sorun kalmıyorsa yeni bir mic takılıyor

d500 lere flash attıktan sonra mp3 seslerı az cıkıyorsa

atacağımız versiyon D500CEDL6.cla budur bizzat denedim

D 900 lerde kamera çekime girmiyorsa ve ekranında (Previev Error) yazısı çıkıyorsa film soketinden çıkabiliyor kontrol etmekde fayda var

d500 d600 v.b.. cihazları ilk açtığımızda film üzerindeki şeridi atmıyoruz veya takmayı unutmuyoruz ekran ve film sorunu cevam edebilir

aramalarda 2 yada 3 kez çaldıktan sonra otomatikmen telesekreter devreye giriyorsa mesajlar bölümünden telesekreteri kapalı yapın ok.

d600 ve d500 lerde donma problemi filmden değilse mikrofon değişince %80

tum samsunglarda standart parcalar saglamsa,sebeke,donma,resetleme v.b. arizalarda samsung firmasinin onayladigi gibi arka kasayi degistirin veya benim onayladigim gibi kursunkalemle boyayin...

a800 kodları

*2767*637# unlock code

*2767*2878# reset dikkat telefona kayıtlı bilgiler silinir "sim kart yokken yazılır"

*2767*3855# Full Epprom Reset/Unlock Code çok dikkat türkçe menü dahil gider sadece ingilizce kalır ... "sim kart yokken yazılır"

*#8999*8378# menüye girersin aman dikkat test bölümünden ekran testini yapmayın ekran silinebilir yinede ekranı bozarsanız..

*#06# IMEI code

*#9998*4357# Help Menu

*#9998*5282# Java menu (GRPS/CSD settings for JAVA server)

*#9999#0# Monitor Mode

*#9999# or *#9998*9999# Software Version

*#8888# or *#9998*8888# Hardware Version

*#9998*746# or *#9998*0746# or *#0746# Sim Infos

*#9998*523# or *#9998*0523# or *#0523# Display Contrast

*#9998*842# or *#9998*0842# or *#0842# Vibration On (until you push OK)

*#9998*289# or *#9998*0289# or *#0289# Buzzer On (until you push OK)

*#9998*288# or *#9998*0288# or *#0288# Battery & Field Infos

*#9998*377# or *#9998*0377# Error log

*#9998*778# or *#9998*0778# or *#0778# Sim Service table

*#9998*782# show date and alarm clock

*#8999*638# show network information

*#9998*5646# change operator logo at startup

*#9998*76# production number

*#9998*968# view melody for alarm

*#9998*585# Non-Volatile Memory (NVM)

*#3243948# Digital Audio Interference Off

*#32436837# Digital Audio Interference On

donma sorunu içim çözüm kanıtı
s.a d500 de denedim donma sorunu vardı mikrofon değşşti yalnız 1 gün sonra yine aynı sorunu verdi film değiştim olmadı şimdidide kurşun kalemle boyadım bu gün 3. gün hiç bi sorun yok saygılar

e710 ses karşıya derinden gidiyorsa u300 ü ısıtın ..u300 ne derseniz servis manual den u300 diye aratın..

x640 tuşlar basmaz ise yan tuşların yanındaki iki zeneride soktunuz olmadı ise arkada tek bir varistor var ondan yapıor

d600 donma sorunundan geldi.yalnız cihaz hafifte olsa kımıldadığında donuyordu. cihazda kasa değiştirilmiş yukarıda okuduklarım üzre kursun kalemle arka kasanın içini komple boyadım olmadı.mic söküp denedim yine olmadı.film ve üst kapağı komple çalışan cihazınkini kullanarak denedim olmadı.
t-28 lerde hatırlarsak batarya kımıldadığında veya batarya konnektorunde çatlak olduğunda donuyordu. bu mantıkla yola çıkarak batarya tırnaklarını ve konnektorü cımbızla sadece çizdim cihaz sorunsuz çalışıyor.

Ses yükseltme kodu

*#8999*8378#

Extra ses yükseltme kodu:
* #0206*8378#

İyi Ayarlar......
http://www.yerinial.forum.st www.oyunformum.com
by_eneZ
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
by_eneZ

Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla Empty
MesajKonu: Geri: Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla   Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla EmptyCuma Haz. 12, 2009 11:15 am

teşekkürler
https://yerinial.forum.st

Samsung'un bazı püf noktaları-Ali Furkan farkıyla
1 sayfadaki 1 sayfası